Turistický oddíl mládeže 4710 A 4711 SATURN PLZEŇ,

!!! STRÁNKY SE NACHÁZEJÍ V REKONSTRUKCI !!!

Tento seznam nezahrnuje veškeré konané akce. Pokud si chcete přečíst o všech uskutečněných aktivitách oddílu, navštivte rubriku "činnost oddílu".


Uskutečněné akce:
13.-15.9.2013         mezinár.mistr.TZ Orlová–účast Agáta,Martina,Klára
11.9.2013              Tyátr
11.-14.10.2013       Pacovské dovádění+výsadek, Kuba, Anča, Hanička
26.-29.10.2013       Podzimní tábor Kvilda -Kuba,Martina,Klára,Zoe,Anča,Eliška,Hanička

1.závod Plz.poháru TZ , Pája Benešová,Agáta a Bertík,Kuba,Martina Klára,Zoe, Nikola Ullmannová,Anča,
Lucka Maišlová,Hanička
14.-15.12.2013  Předvánoční Praha,Lenka,Sára,Kuba,Martiba,Klára,Zoe,Anča,Hanička
Silvestr.pochod,Filip Varga,Martina,Klára,Lucka,Hanička

2.-5.3.2014                                                Jarní tábor Prášily,Lenka,Martina,Klára,Zoe,Eliška
18.4.2014                                                  Pochod Aprilová noční 20, Hanička
26.-27.4.2014                                            2.a3.závod Plzeňského poháru Letiny, Agáta,Bertík,
                                                                  Kuba, Martina,Klára,Zoe,Anča,Hanička, Gábi, Štěpán
3.5.2014                                                    1.závod Česk. poháru Kralovice,Martina,Klára,Anča, Gábi


Starší akce:

Vý   17.3.2012    Jarní pochod "Plzeňská šlapka"
TZ   24.3.2012    mistr. Prahy a Středočes. kr. v TZ Kralupy
TZ   11.4.2012    mistr. Prahy žactva v TZ Praha
TZ   28.-29.4.2012   mistr. Plz. kr., 2. a 3.závod Plz. poháru - Strážiště
TZ   5.5.2012   1. závod ČP v TZ Frýdek – Místek
TZ   19.5.2012   2. závod ČP v TZ Lovosice
Vý   24.-26.5.2012   Bambiriáda Borská přehrada
TZ   9.6.2012   3.závod ČP v TZ Malenovice
TZ   16.6.2012   mist. rep. v TZ Mikulášovice
LT   červenec 2012   letní tábor
TZ   8.9.2012   mistr. rep. štafety Moninec u Borotína
TZ   22.9.2012   mistr. rep. smíš. dvojic TZ Strážiště
TZ/Po   14.-15.10.2012   Pacovské dovádění a noční výsadek
PT   říjen 2012   podzimní tábor
PP   prosinec 2012   výlet do předvánoční Prahy

 

Vysvětlivky:

TZ - Turistický závod
LT - Letní tábor
PT - Podzimní tábor
JT - Jarní tábor
PP - Předvánoční Praha
Po - Pochod
Vý - Výlet / Ostatní

31.12.11 Silvestrovský pochod
10.-11.12.11 výlet do předvánoční Prahy (viz program)
12.11.11 1.závod Plzeňského poháru v TZ Plzeň Bolevec
5.11.11 setkání členů oddílu Saturn po 35 létech
26.-29.10.11 podz. tábor Jizerky Jablonec n. Nisou (viz program)
14.-16.10.11 Pacovské dovádění a noční výsadek Padov
9.10.11 podzimní závody v Horní Bříze
1.10.11 mistrovství republiky smíšených dvojic v TZ Kralupy
5.-9.9.11 odměnný vysokohorský tábor Dolomity (viz program)
2.-4.9.11 mezinárodní mistrovství – evropský pohár Palkovice
1.-12.7.11 letní tábor Vysoké Tatry (viz program)
18.6.11 mistrovství republiky v TZ Kralovice
3.-4.6.11 3.závod Českého poháru v TZ Rapšach
26.-28.5.11 Bambiriáda u Borské přehrady
20.-22.5.11 2.závod Českého poháru v TZ Orlová
6.-7.5.11 1.závod Českého poháru v TZ Padov
23.4.11 autobus.zájezd na jarní setkání Rýzmberk
15.4.11 noční pochod Aprilová dvacítka
9.-10.4.11 2.a3.závod Plzeňského kraje v TZ Strážiště
27.3.11 mistrovství Středočeského kraje v TZ Kralupy
19.3.11 pochod Plzeňská šlapka
15.-.2.11 jarní tábor Jizerky Liberec (viz program)
22.-23.1.11 sněm Asociace TOM Praha
15.1.11 zimní závody Horní Bříza
11.-12.12.10 výlet do předván. Prahy (viz program)
7.11.10 TZ - Plzeň-Bolevec - 1. závod PP (sezona 2011)
27.-30.10.10 Podzimní tábor - Český kras, Beroun
8.-10.10.10 Pacovské dovádění (závody TZ jednotlivců,noční výsadek)
25.9.10 TZ - Mezinárodní Mistr. - Kežmarok
18.9.10 TZ - Mistr. republiky smíšených dvojic - Kožlany
5.-12.7.10 Letní tábor - Krkonoše
18.-19.6.10 TZ - Mistr. republiky - Frýdland n. Ostravicí
4.-5.6.10 TZ - 3. závod ČP - Týnec n. Sázavou
21.-22.5.10 TZ - 2. závod ČP - Malenovice
7.-8.5.10 TZ - 1. závod Českého poháru - Český Brod
17.-18.4.10 TZ - 2. a 3. závod Plzeňského poháru - Plasy
20.3.10 TZ - 2. závod Středočesk. poháru - Kladno-Dubí
20.2.10 Zimní závody hasičů - Obora
30.1.-4.2.10 Jarní tábor - Železná Ruda
15.-17.1.10 Sněm Asociace TOM - Poděbrady
31.12.09 Silvestrovský pochod
12.-13.12.09 Předvánoční Praha
14.11.09 TZ - Plz. poh. - Plzeň
8.11.09 TZ - Středoček. poh. - Kralupy n. V.
28.10.-1.11.09 Podzimní tábor - Prášily
16.-20.9.09 Odměnný zájezd - Alpy - Tyrolsko
12.9.09 TZ - mistr. republiky štafet - Strážiště
4.-5.9.09 TZ - mezinárod. mistrovství - Uherské Hradiště
10.-21.7.09 Letní tábor Valašsko - Vsetín
19.-22.6.09 Tur. závody - Kralupy (Mistr. ČR + 4. závod ČP 09)
4.-6.6.09 Bambiriáda
5.-6.6.09 Tur. závody - Pacov (3. závod ČP 2009)
22.-23.5.09 Tur. závody - Vinoř (2. závod ČP 2009)
1.-2.5.09 Tur. závody - Palkovice (1. závod ČP 2009)
25.-26.4.09 Tur. závody - Oblátek pod Strážištěm - 2. a 3. závod PP
5.4.2009 Tur. závody - Praha-Vinoř - Mistrovství Prahy
28.3.2009 Tur. závody - Kralupy n. V. - mistrovství Středočesk. k.
7.-12.3.09 Jarní tábor - Železná Ruda
5.-8.2.09 Zimní sraz turistů v Bělé nad Radbuzou
17.1.2009 Zábavné závody v Horní Bříze
31.12.2008 Silvestrovský pochod
13.-14.12.08 Předvánoční Praha
22.11.08 Podzimní setkání turistů Plzeňského kraje Švihov
15.11.08 1.závod Plzeňského poháru pro rok 2009 v Plzni-Bolevci - výsledky
17.-19.10.08 Vyhodnocení nejlepších TOM v ČR chata Polana v Beskydech - 3.místo
10.-12.10.08 Pacovské dovádění (závody TZ jednotlivců,noční výsadek) - výsledky
4.10.08 Noční pohádkový les (v Bolevci v lese pořádali hasiči)
20.-21.9.08 MR smíšených dvojic Kožlany - výsledky
11.-14.9.08 Mezinár.mistrovství TZ Bardějov (na Slovensku) - výsledky
20.-22.6.08 MR TZ Ivančice (u Brna) - výsledky
13.-15.6.08 Oslavy 120 let KČT Praha
6.-7.6.08 3.závod ČP Břestek (u Uherského Hradiště) - výsledky
23.-24.5.08 2.závod Českého poháru Borotín (u Tábora) - výsledky
22.-24.5.08 Bambiriáda 2008 - Plzeň; výsledky zjednodušeného TZ
2-4.5.2008 Závody v Bohumíně
12.-13.4.08 Závody ve Strážišti
6.4.2008 Závody v Praze-Vinoři
30.3.2008 Závody v Kralupech n. Vltavou
23.2.2008 Závody v Oboře
2007
Přehled činností 2007; stáhnout:doc, pdf
Bambiriáda 2011.pdf  161.14kB
Výsledková listina ukázkového turistického závodu, konaného ve dnech 26. – 28. května 2011 v rámci Bambiriády v Plzni. (pdf - 157kB)
Bambiriáda 2011.doc  44.54kB
Výsledková listina ukázkového turistického závodu, konaného ve dnech 26. – 28. května 2011 v rámci Bambiriády v Plzni. (doc - 44kB)
Výsledková listina ukázkového turistického závodu.pdf  51.26kB
Výsledková listina ukázkového turistického závodu, konaného ve dnech 27. – 29. května 2010 v rámci Bambiriády v Plzni, v parku Chvojkových lomů. (pdf - 50kB)
Výsledková listina Bambi 2009.pdf  30.99kB
Výsledková listina zjednodušených turistický závodů - Bambiriáda 2009; Plzeň - Chovojkovy Lomy (pdf - 32kB)
Bambiriáda 2009 v Plzni ve Chvojkových lomech
Výsledková listina turistického závodu Bambi 2008.pdf  25.66kB
Výsledky zjednodušeného závodu konaného v Plzni při Bambiriádě 2008 - formát pdf.
Výsledková listina turistického závodu Bambi 2008.doc  30.72kB
Výsledky zjednodušeného závodu konaného v Plzni při Bambiriádě 2008 - formát doc.
Výsledková listina zjednodušeného uristického závodu konaného v v rámci Bambiriády v Plzni v parku Přátelství na Slovanech ve dnech 22. - 24.5.2008
1
Děkujeme za návštěvu.| Turistický oddíl mládeže 4710 a 4711 Saturn Plzeň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one