Turistický oddíl mládeže 4710 A 4711 SATURN PLZEŇ,

!!! STRÁNKY SE NACHÁZEJÍ V REKONSTRUKCI !!!

9. – 10.4.2011 – 2. a 3. závod Plzeňského poháru v turistických závodech a současně mistrovství Plzeňského kraje ve Strážišti nad Střelou:

V sobotu byl 2.závod a současně mistrovství kraje, v neděli 3. závod. Ubytování bylo v chatkách, v sobotu odpoledne výlet podél řeky Střely na Čoubův mlýn a zpět.V neděli bylo vyhodnoceno i pořadí v Plzeňském poháru. Celkové umístění v těchto třech disciplinách: .
1.místo: Kuba Šmucr 3x, Aneta Nováková 3x,Martina Brabcová 2x, Klára Brabcová 2x, Nikol Lišková 1x, Pája Benešová 1x.
2.místo: Eliška Štěrbová 3x, Nikol Lišková 2x, Monika Baborovská s Haničkou Mathlouthi 2x, Martina Brabcová 1x, Adam Pícha 1x.
3,místo: Andulka Smetanová 3x, Klára Brabcová 1x, Tomáš Šťastný 1x.
4.místo: Nicole Hajtová 3x, Monika Baborovská 2x, Jakub Ševčík 1x.
5.místo: Klára Hájková 3x.
6.místo: Aneta Winkelhöferová 3x.
7.místo: Lucka Maišlová 1x

15.4.2011 – Noční pochod „Aprilová dvacítka“

Od startu z ulice U Jam přes hasičské cvičiště na Krkavec (směrem od Chrtíkova) a přes Kolomaznou pec k Šídlováku a do cíle v ZUŠ U Jam – celkem 11 km.

23.4. 2011 – Autobusový zájezd od KČT na jarní setkání turistů na hradu Rýzmberk nad Kdyní:

První zastávka autobusu byla u zcela nové rozhledny Šibeniční vrch nad Horšovským Týnem, dále jsme přejeli státní hranice a přes Furt in Wald dorazili do historického městečka Eschlkam. Prohlídka kostela a okolí a návrat Všerubským průsmykem zpět do České republiky. Ve Kdyni zastávka s prohlídkou muzea a opět autobusem na rozcestí pod Korábem. Odtud pěšky na vrchol Korábu,(někdo si vylezl i na rozhlednu), zpět na rozcestí a dále přes tajemnou zříceninu hradu Herštejn na hrad Rýzmberk, kde bylo jarní setkání turistů Plzeňského kraje. Výstup na rozhlednu na vrcholku věže a po odpočinku sestup na parkoviště pod hradem, kde čekal autobus, který nás v pořádku dopravil zpět do Plzně. Celkem pěšky nachozeno 11 km.

Mimo tyto akce byly i další 3 pravidelné středeční schůzky – 2 byly v lese u Šídlováku, 1 v Oáze Všech tří schůzek se zúčastnily Nicole Hajtová, Klára Hájková, Klára Brabcová, Eliška Štěrbová a Nikol Lišková.

Šéf.

02.05.2011 17:54:12
kubasevca
Děkujeme za návštěvu.| Turistický oddíl mládeže 4710 a 4711 Saturn Plzeň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one