Turistický oddíl mládeže 4710 A 4711 SATURN PLZEŇ,

!!! STRÁNKY SE NACHÁZEJÍ V REKONSTRUKCI !!!

            1.závod seriálu Plzeňského poháru v turistických závodech pro rok 2009 – v sobotu 15.listopadu 2008, který v Plzni – Bolevci v areálu boleveckých hasičů pořádal náš oddíl. Závodu za krásného slunečného počasí se zúčastnilo celkem 48 závodníků z našeho oddílu a z Kralovic. I přes naši neúčast v některých kategoriích jsme získali celkem 8 medajlí, z toho 6 zlatých. . 1.místa získali tito členové oddílu: v kategorii mladších žaček Nikol Lišková, ve starších žačkách Aneta Nováková, ve starších žácích Kuba Šmucr, v mladších dorostenkách Pája Benešová, ve starších dorostenkách Karin Basáková a ve starších dorostencích Jakub Ševčík. 2. byla v kategorii mladší žačky Martina Brabcová a 3. ve starších dorostenkách Markéta Ryklová. Mimo těchto medajlistů skončili v nejmladších žačkách Eliška Štěrbová na 4.místě a Nicole Haitová na 7.místě, v mladších žačkách Veronika Čečilová na 4.místě, ve starších žácích Tomáš Šťastný na 4.místě a v kategorii přípravka Lucka Majšlová s Jarou Haitem na 4. a Klára a Ríša Černíkovi na 5.místě. Všichni zúčastnění si připsali první body do celkového hodnocení Plzeňského poháru 2009. Všem medajlistům gratuluji, chválím i ostatní, kteří se závodu zúčastnili.

 

            Podzimní setkání turistů Plzeňského kraje ve Švihově – v sobotu 22.listopadu 2008.

Na sraz jsme jeli do Švihova vlakem, zdarma si prohlédli vodní hrad Švihov a po osmikilometrovém pochodu okolo skal u Kamýku a památných lip, jsme se zúčastnili slavnostní akce v místním kulturním domě. Škoda, že účast byla poměrně nízká.

 

Všichni účastníci těchto akcí zasluhují uznání za prezentaci oddílu.

 

Mimo tyto akce byly ještě 3 pravidelné středeční schůzky – nacvičovaly se discipliny turistických závodů, hrály se hry v lese a plnily úkoly Rytířské flotily. Všech tří schůzek se zúčastnili: Tomáš Šťastný, Ríša Černík, Lukáš Tomášek, Nicole Haitová, Kuba Šmucr, Martina Brabcová, Nikol Lišková a Eliška Štěrbová.

 

Šéf.

14.12.2008 17:48:51
kubasevca
Děkujeme za návštěvu.| Turistický oddíl mládeže 4710 a 4711 Saturn Plzeň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one