Turistický oddíl mládeže 4710 A 4711 SATURN PLZEŇ,

!!! STRÁNKY SE NACHÁZEJÍ V REKONSTRUKCI !!!

            Hned začátkem školního roku, 11. – 13. 9. 08, jsme se zúčastnilo neoficiálního mistrovství Evropy – mezinárodního mistrovství v turistických závodech v Bardějově na Slovensku. Na toto mistrovství se probojovaly celkem 3 hlídky z našeho oddílu – v nejmladších žačkách Klára Brabcová s kralovickou Klárou Buňkovou, ve starších žácích Jakub Šmucr a v mladších dorostenkách Karin Basáková. Pro onemocnění nemohla jet Klára, takže autobusem, vypraveným z Kralup, odjeli pouze Kuba a Karin. Cesta tam trvala celých 13 hodin. Výsledky: Kuba 2.místo ( jediné medajlové umístění závodníků z České republiky v jeho kategorii ) a Karin 4. místo.

 

            Další význačnou akcí bylo mistrovství smíšených dvojic v Kožlanech ve dnech 20.- 21. 9. 08. V kategorii do 30 let součtu věků závodníků jsme startovali s třemi dvojicemi. Ve velmi silně obsazené kategorii hlídek z celé České republiky se dvojice Jakub Šmucr + Karin Basáková umístila na 1.místě a stala se pro letošní rok mistrem republiky. Mimo pěkných medajlí získala i půl metru vysoký pohár. Druhá dvojice Jakub Ševčík + Pája Benešová se umístila na pěkném 6.místě, třetí trojice Martin Beneš + Markéta Ryklová skončila na 13.místě.

 

Všichni uvedení závodníci si zasluhují uznání a gratulaci !!

 

Do oddílu přistoupilo několik nových dětí – převážně z nejnižších školních tříd., V měsíci září jsme mimo výšeuvedené víkendové akce měli ještě 3 normální středeční schůzky – 1x v Oáze a 2x v lese. Plnou účast na schůzkách měli:Tomášek, Martina, Klára, Evča a Lucka.Chválím!!

 

Šéf.

10.11.2008 16:59:18
kubasevca
Děkujeme za návštěvu.| Turistický oddíl mládeže 4710 a 4711 Saturn Plzeň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one