Turistický oddíl mládeže 4710 A 4711 SATURN PLZEŇ,

!!! STRÁNKY SE NACHÁZEJÍ V REKONSTRUKCI !!!
Dobrý den !! doplatek 1.600,-Kč k již zaplacené záloze 1.000,-Kč budu vybírat ve středu na pravidelných schůzkách - nejpozději ale 25.června 2014. Kdo doplatek včas nezaplatí, a peníze přinese až na nádraží v den odjezdu (5.7.2014), bude muset uhradit o 200,-Kč více, t.j. 1.800,-Kč, kdo by ho ani v den odjezdu nezaplatil,, nemohl by s námi jet a z již zaplacené zálohy by zaplatil část již vzniklých nákladů. Podrobné pokyny před nástupem budou včas každému účastníkovi zaslány ve zprávě a budou uveřejněny i na našich webových stránkách www.tomsaturn.webgarden.cz. Doplatek musí být uhrazen v hotovosti, protože jinak by nebyl včas na běžném účtu - způsob a doba zaplacení (nejdéle do konce června 2014) může být i dohodnuta na telefonu 775 037 136. Zdraví Ivo Poduška
Pokyny před nástupem na letní tábor Vysoké Tatry- Starý Smokovec:

Odjezd bude vlakem v sobotu 5. července 2014 večer ve 21:09 hodin směrem na Prahu, sraz na nádraží nejpozději ve 20:50 hodin. Návrat bude opět vlakem od Prahy v pondělí 14. července 2014 ráno v 7:50 hodin.

Ubytování bude v penzionu (vila Marta) přímo v centru Starého Smokovce (okres Poprad). K dispozici bude několik ložnic, koupelna a WC na některých pokojích a jinak společné, 2x kuchyň / kuchyňka satelit, televizor, gril, ohniště, terasa, venkovní posezení. Vzhledem ke způsobu ubytování a spaní na postelích není třeba mít spacáky, ani karimatky. V penzionu budeme ubytováni v uvedeném termínu pouze my. Stravování si budeme zajišťovat sami z vlastních zdrojů ;-). S sebou si každý vezme vhodné, nejlépe vícevrstvé oblečení, odolné větru a trochu i vlhkosti, pokud možno pevné šněrovací boty, další lehkou obuv, přezůvky, oblečení pro převlečení na ubytovně, psací potřeby, potřeby osobní hygieny včetně toaletního papíru, náhradní prádlo a ponožky, menší baťůžek a další podle vlastního uvážení. Doporučuji i rukavice a čepici!! Vzhledem k vysokohorskému podnebí si vezměte opalovací krém vyššího čísla.

Důležité!!!: nezapomeňte si s sebou cestovní doklady. U dospělých postačí OP, u dětí mladších 15-ti let cestovní pas. Také si s sebou případně vezměte nějaké kapesné na upomínkové předměty, turistické známky, pohlednice či občerstvení. Nezapomeňte však, že na Slovensku používáme k placení eura:-).

Z potravin to bude jako obvykle 1 – 2 špekáčky, 2 - 3 polévky (ne instantní), ¼ nakrájeného chleba a jídlo i pití na cestu – na místo přijedeme dopoledne, večer už bude večeře. Pití si každý bude zajišťovat sám – doporučuji vzít si Tang, nebo jiný podobný přípravek na přípravu pití. Neberte si žádné zbytečnosti, každý si musí svůj bágl unést!!Dále předem upozorňuji na zákaz veškerých hudebních projevů na území Tatranského národního parku – v případě, že by toto někdo porušil, bude mu mobil odebrán do úschovy a mohl by ho dostat až na konci tábora!! I když je cena letos dost vysoká, jen ubytování stojí téměř 2.000,-Kč, vlak téměř 800,-Kč , skutečné náklady budou značně vyšší a budou doplaceny oddílem. Veškeré případné další informace na telefonech 775 037 136 (Poduška), nebo 721 521245 (Brabcová).

Zdraví šéf;-).
Děkujeme za návštěvu.| Turistický oddíl mládeže 4710 a 4711 Saturn Plzeň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one