Turistický oddíl mládeže 4710 A 4711 SATURN PLZEŇ,

!!! STRÁNKY SE NACHÁZEJÍ V REKONSTRUKCI !!!
Fotky:
Fotogalerie Jarní tábor - Železná Ruda 2010

Program ke stažení:
formát doc (28kB)
formát pdf (40,3kB)


Turistické oddíly TOM 4710 a TOM 4711 Saturn Plzeň při Klubu českých turistů

JARNÍ TÁBOR ŽELEZNÁ RUDA 2010

ve dnech 30.ledna – 4.února 2010 s ubytováním v základní škole v Žel. Rudě.

Sobota 30.ledna 2010:

Ráno vlakem odjezd do Železné Rudy – všude téměř 1m sněhu ! Ubytování ve škole na postelích.  Po vybalení lyžování na sjezdovce Nad nádražím a běžkování v okolí školy (začátečníci najezdili na vyšlapaném okruhu kolem běžeckého oválu několik kilometrů !) Večer pěšky s boby na horní část sjezdovky Samoty. Večeře z vlastních zásob + polévka.

Celkem 9 km

Neděle 31.ledna 2010:

Pokročilejší z Rudy po zelené značce k hotelu Grádl a přes Pošťák na Gerlovu Huť. Podél silnice, vedoucí do Prášil, až k Popelovým domkům a odtud na Bukovinu a ke křižovatce Rudská, na vrchol Polomu (1.295,-m.n.m.) a přes Zámecký les a  Debrník do Železné Rudy. Z Polomu až na Debrník souvislý mnohakilometrový sjezd.

Začátečníci také na běžkách přes Debrník na Zámecký les, sjezdem zpět na Debrník a do Železné Rudy. Svačina: chléb s paštikou a oplatka, večeře: polévka a těstoviny s kečupem a sýrem.

Celkem pokročilí 25 km, začátečníci 9 km,

Pondělí 1.února 2010:

Celou noc i dopoledne silně sněžilo. Proto až v poledne všichni odjezd Ekobusem na Gerlovu Huť. Po pěkně projetých stopách až na Zámecký les a již známým sešupem do Debrníku a okolo hřbitova do školy. Odpoledne ještě na sáňkařské dráze nad nádražím závody ve slalomu na bobech. Svačina: chléb se sýrem, oplatka, večeře: polévka a oblíbený bramborový guláš.

Celkem 12 km.

Úterý 2.února 2010:

Opět celou noc padal sníh, takže všechny projeté stopy byly zasypány. Proto všichni ( sjezdaři i běžkaři) lyžování na sjezdovce nad nádražím. Svačina: chléb s masovou pomazánkou a oplatka, večeře: polévka, opékaná sekaná, bramborové knedlíky a kyselé zelí.

Celkem 5 km.

Středa 3.února 2010:

Sjezdaři lyžování nad nádražím, běžkaři přes Debrník na hraniční přechod Ferdinandovo údolí a Německem po krásně upravených stopách až do Zwiesewaldhausu a stejnou cestou zpět do Železné Rudy. Svačina: chléb se sýrem a cibulí, oplatka, večeře: polévka a rizoto s kyselou okurkou.

Celkem 2 - 12 km.

Čtvrtek 4.února 2010:

Dopoledne ještě sjezdování a bobování nad nádražím, potom sbalení a úklid. Po obědě (polévka a rýžová kaše s Grankem, cukrem a máslem) odchod na nádraží a vlakem návrat do Plzně.

Celkem 3 km.

Za celý tábor celkem 28 - 66 km.

JT-ZeleznaRuda10 - program.pdf  41.31kB
Program Jarního tábora 2010 ke stažení ve formátu pdf.
JT-ZeleznaRuda10 - program.doc  28.67kB
Program Jarního tábora 2010 ke stažení ve formátu doc.
Děkujeme za návštěvu.| Turistický oddíl mládeže 4710 a 4711 Saturn Plzeň
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one